Tajemnicze oprogramowanie dla firm – Jak działa Insert?

Prowadzenie własnej działalności wymaga poświecenia wielu sił, nerwów i przede wszystkim czasu. Szczególnie, jeśli chodzi o sferę finansów i księgowości. Wielu przedsiębiorców próbowało prowadzić księgowość bez pomocy specjalisty, ale po czasie rezygnowali. Dziś jest to o tyle łatwiejsze, że istnieje specjalne oprogramowanie – Insert Inowrocław. Na czym ono polega?

Insert Inowrocław i jego działanie

Insert to najpopularniejsza w Polsce linia programów do obsługi małych i średnich firm. Mając zainstalowane te oprogramowanie i będąc przeszkolonym do jego obsługi ma się gwarancję sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Oczywiście druk Mogilno wciąż się przydaje, ale drukowanie tysięcy stron miesięcznie to marnotrawstwo. Insert dzieli się na różne, mniejsze programy, które można instalować osobno. W następnym akapicie wymienimy niektóre z nich.

druk Mogilno

Poszczególne systemy

Oprogramowanie Insert Inowrocław swoim zasięgiem obejmuje tak naprawdę wszystkie dziedziny zarządzania firmą. Wyróżniamy systemy:

  • Do działu sprzedaży i magazynów:
  • Subiekt GT – nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.
  • CRM i obsługa klienta:
  • Gestor nexo – program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.
  • Fakturowanie:
  • MikroSubiekt – niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.
  • Pełna księgowość:
  • Rewizor GT – profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.
Tags: