Strona internetowa czy aplikacja na telefon?

Właściciele stron internetowych, którzy chcą utrzymać zainteresowanie ludzi swoimi usługami lub produktami, muszą nadążać za trendami i tworzyć aplikacje mobilne lub strony internetowe Poznań.

Strony internetowe Poznań – mobilne i responsywne

Obecnie istnieją trzy różne typy witryn internetowych — witryny mobilne, aplikacje mobilne i witryny responsywne. Wszystkie oferują różne korzyści, które mogą pomóc Ci osiągnąć przewagę w Internecie. Dlatego ważne jest, aby wybrać ten, który najlepiej Ci odpowiada.

Strony internetowe Poznań mobilne są zaprojektowane specjalnie na urządzenia mobilne – są responsywne. To znaczy, że taka strona dopasowuje się do wielkości ekranu i funkcji różnych urządzeń, a także jest nowocześniejsza i bardziej przyjazna dla użytkownika niż tradycyjne strony internetowe. Możesz zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku na projektowaniu i mieć jedną idealną stronę internetową dla wszystkich swoich urządzeń.

Aplikacja internetowa

Wiele osób kojarzy słowo „aplikacja” z aplikacjami instalowanymi na smartfonach lub tabletach. Niewielu wie, że istnieje cały gatunek aplikacji internetowych.

Istnieje wiele rodzajów aplikacji internetowych, można wyróżnić aplikacje: bookingowe, konkursowe, e-learningowe, sprzedażowe, ogłoszeniowe, transakcyjne itp.

aplikacje internetowe Poznań

Aplikacja mobilna – co daje?

Aplikacja mobilna jest jak oprogramowanie, które uruchamia się na smartfonie lub tablecie – jest zawsze aktualna i zapewnia lepsze wrażenia niż strona internetowa. Na przykład, jeśli szukasz usługi bankowej lub chcesz znaleźć najlepsze połączenia transportem publicznym, aplikacja mobilna jest idealnym wyborem.

Niestety wiele aplikacji na telefon ma poważne wady. Na przykład oferują funkcje, które są powielane na stronach internetowych i mogą być trudne do znalezienia i użycia. Dodatkowo aplikacje na telefon często nie cieszą się takim samym zainteresowaniem. Jeśli aplikacja nie będzie skutecznie promowana, zginie w gąszczu dziesiątek tysięcy aplikacji.

Witryny mobilne i aplikacje mobilne mogą ze sobą współpracować, aby udostępniać te same treści i funkcje na urządzeniach, ułatwiając użytkownikom dostęp do potrzebnych im informacji. Ponadto takie podejście pozwala na korzystanie z tej samej witryny na telefonach, tabletach, a nawet telewizorach. To świetnie wpływa na dostępność.

Warto inwestować w tradycyjne strony www, a także aplikacje internetowe Poznań.

Tags: