Na jakie zabiegi możesz liczyć w nowoczesnym salonie kosmetycznym?

Kosmetologia i medycyna estetyczna bardzo się w ostatnich latach rozwinęły jeśli chodzi o wiedzę, a także praktyczne możliwości. Kobiety mogą korzystać z niezliczonej liczby zabiegów upiększających, odmładzających, relaksujących i tak dalej. W nowoczesnym salonie znajdziesz zabieg jakim jest na przykład mikrodermabrazja Inowrocław czy oxybrazja. Czym są? Z czego jeszcze możesz skorzystać?  

Mikrodermabrazja – Skóra jak nowa

Mikrodermabrazja ma na celu poprawienie kondycji skóry. Chodzi przede wszystkim o jej walory estetyczne. Na czym polega ten zabieg? Mikrodermabrazja Inowrocław polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka poprzez jedną z trzech metod:

  • Diamentową – przy użyciu głowic diamentowych o różnej średnicy poprzez przesuwanie głowicy w określonym kierunku.
  • Korundową – do ścierania wykorzystuje się mikrokryształki korundu, które są wyrzucane z głowicy pod ciśnieniem.
  • Wodno-tlenową – jest to aplikacja strumienia soli fizjologicznej oraz sprężonego powietrza, który płynie z prędkością około 200 m/s. Inaczej mówiąc to właśnie oxybrazja Inowrocław – całkowite, bezbolesne oczyszczaniu martwych warstw naskórka, a także dotlenienie i nawilżenie skóry.

Dzięki nieinwazyjności tego zabiegu, z metody takiego złuszczania naskórka skorzystać może praktycznie każdy. Zaleca się to osobom walczącym z trądzikiem, łojotokiem, zaskórnikami, bliznami, przebarwieniami, poszarzałą skórą i innymi. Całość takiego zabiegu trwa około 45 minut.

masaż Inowrocław

Mezoterapia

Kolejnym popularnym zabiegiem estetycznym wykonywanym w nowoczesnych salonach kosmetycznych jest mezoterapia igłowa i bezigłowa. Na czym polega? Mezoterapia igłowa i bezigłowa to zabiegi, które pozwalają powstrzymać postępujące procesy starzenia się skóry i sprawiają, że cera jest promienna, sprężysta i wygładzona. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie napiętego owalu twarzy i zapobieganie efektowi wiotkiej i pozbawionej życia skóry. Nowoczesne salony oferują jeszcze wiele innych możliwości. Jeśli czujesz się obolały, na pewno możesz liczyć na masaż Inowrocław – twarzy, stóp, dłoni, a nawet całego ciała.

Tags: