Kiedy najlepiej zarezerwować apartament w centrum Krakowa?  

Wybierasz się do Krakowa? Bez wątpienia jest to jedno z najpiękniejszych Polskich miast. Rocznie odwiedza je około 20 milionów turystów. Popularność tego miasta ma też swoje minusy – wysokie ceny apartamentów. Szczególnie, gdy szukamy czegoś niedaleko Starego Miasta.  W taki  razie kiedy najlepiej rezerwować apartament w centrum Krakowa? Z wyprzedzeniem czy na ostatnią chwilę? O jakiej porze najlepiej pojechać?  

Czy warto zwiedzić Kraków?

Zacznijmy od tego, czy faktycznie warto zwiedzić Kraków. To miasto z ważną historią dla naszego kraju. Przebywali tu Królowie – co z resztą jest oczywiste, zważywszy na zamek Królewski na Wawelu. Stare miasto jest przepiękne. Liczne kolorowe kamienice, popularne sukiennice, hejnał, wiele klimatycznych kawiarni i restauracji. Odwiedzenie samego, wspomnianego wcześniej, zamku Królewskiego dostarczy porządnej dawki wiedzy, ale też pięknych widoków na Wisłę i miasto. Kraków zapewnia wiele atrakcji. Zaledwie 67 kilometrów od tego miasta znajduje się  Muzeum Auschwitz-Birkenau były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady. Warto wybrać się także do jednego z 6 parku narodowych znajdujących się – przynajmniej w jakiejś części – na terenie województwa Małopolskiego. To tylko mała część atrakcji godnych uwagi w Krakowie i jego okolicach. Zdecydowanie warto wybrać się do tego miasta. Ale kiedy? Jak rezerwować, żeby ceny apartamentów były przystępne?

apartamenty Kraków booking

Apartament w centrum Krakowa – Kiedy rezerwować?

Niektórzy nie zmieniają ceny w zależności od terminu. Cały rok oferują tą samą cenę za dobę. Są też ogłoszenia, gdzie wyraźnie zaznaczone jest, iż w okolicach świąt czy wakacji ceny rosną. Oprócz tego nierzadko zdarzają się okazje last minute, gdzie na ostatnią chwilę można zgarnąć fajne promocje. Oczywiście trzeba się spodziewać tego, że apartament w centrum Krakowa nie będzie najtańszy. Jednak można trafić na opłacalne oferty. Najlepiej jeśli apartamenty Kraków booking –ujemy odpowiednio szybko, nawet z 6 miesięcznym wyprzedzeniem.

Tags: