Czy kupno jacuzzi to opłacalna inwestycja?

Lubisz kąpiele w jacuzzi? To tak, jak większość ludzi. Nie dość, że jest to niezwykle relaksujące, to jeszcze przynosi korzyści zdrowotne. Ale czy opłaca się kupić jacuzzi do własnego użytku lub do hotelu? O tym powiemy w poniższym artykule.

Jacuzzi na własnym podwórku

Wiele osób przynajmniej raz w tygodni jeździ na basen czy do większego Aqua parku, aby móc posiedzieć w jacuzzi. W ten sposób rzeczywiście mogą się zrelaksować, jednak z pewnością nie zaznają przy tym prywatności. Różnie bywa także z higieną. Poza tym należy wydawać pieniądze na bilety i dojazd. Czy to się opłaca? Okazuje się, że wanna z hydromasażem może być w twoim własnym domu. Co więcej, możesz mieć także jacuzzi ogrodowe. Lubisz klimat term w Zakopanem? Możesz mieć podobny u siebie. I tylko dla siebie. To tyle, jeśli chodzi o jacuzzi prywatne. A co powiedzieć o kupnie takiego mini Spa do hotelu?

jacuzzi do hotelu

Jacuzzi do hotelu

Prowadzisz hotel? Chcesz przyciągnąć więcej klientów? Kup jacuzzi! Wydaje się banalne? Okazuje się, że coraz więcej hoteli się na to decyduje, ponieważ goście bardzo chętnie płacą więcej, by móc korzystać z tej przyjemności, szczególnie jeśli jest ona dostępna w ich pokoju. Co nie znaczy, że kupno ogólnej wanny z hydromasażem jest złym pomysłem. Skoro jest na nią tyle chętnych na basenie, to tym bardziej będą zwolennicy w hotelu, w którym w każdej chwili mogą się przebrać,  a korzystać z tej przyjemności mogą bez ograniczeń. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jak przyciągnąć nowych klientów, stwórz im spa.

Wanna z hydromasażem a korzyści zdrowotne

Jak wspomnieliśmy w pierwszym akapicie, kąpiel w wannie z hydromasażem to nie tylko sposób na relaks. Hydromasaż wpływa korzystnie zarówno na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Każde 10 minut w jacuzzi redukuje poziom stresu. W jej trakcie wytwarzane są tak zwane endorfiny szczęścia, które odpowiadają za nasz pozytywny nastrój. Jeśli chodzi o zdrowie fizyczne to kąpiele w jacuzzi są niezwykle skuteczne w walce z cellulitem i obrzękami nóg. Lekarze zalecają je osobom po kontuzjach. Co ciekawe pomagają także w odchudzaniu!  Postaw na wannę z hydromasażem i ciesz się relaksem w zaciszu domowym lub wieloma gośćmi.

Tags: